Як підготувати авто до зими. Корисні поради від РемКардан

   

Зима вже не за горами і кожен автомобіліст, люблячий свого залізного друга, зобов’язаний належним чином до неї підготуватися. Щоб зимовий період не надав вам клопоту і неприємностей, просто необхідно дотримуватися кількох простих порад.

Надійна гума – запорука безпеки

Одне з найголовніших правил – це, мабуть, правильна «взуття» для вашого автомобіля. Вибір правильної гуми – запорука безпечного рух на зимових дорогах. Тому дуже важливо встановлювати зимову гуму. Робити це варто тоді, коли середньодобова температура повітря становитиме 5 градусів вище нуля. Не варто тягнути до сильних холодів і снігопадів.
Краще завчасно замінити резину. Це збереже вам час і нерви (більшість людей тягнуть до останнього з заміною покришок, в слідстві чого, на шиномонтажах величезні черги).

Після заміни покришок, не зайвим буде провести розвал сходження вашого авто. Це допоможе уникнути передчасного зносу гуми і запобіжить нестійке поведінку автомобіля на дорозі.

Акумулятор на зарядку

Перевірте рівень заряду акумулятора. Взимку акумулятор піддається підвищеному навантаженні і низька температура може негативно позначитися на його роботі. Як правило, сучасні акумулятори є необслуговуваних. Тому, якщо акумулятора вашого автомобіля більше 5 років, то його краще замінити, так як в зимовий період висока ймовірність того, що він, просто, не зможе завести стартер.

Перевіряємо рівень масла

Перевірити масло в двигуні і при необхідності замінити його.
З настанням холодів масло ставати в’язким і вже не може належним чином змащувати рухомі частини двигуна. Тому, взимку краще використовувати масло з низьким коефіцієнтом в’язкості, яке не втрачає своїх властивостей при низьких температурах.

Захист кузова від зовнішніх факторів

Нанесіть на кузов вашого авто віск. Цю процедуру можна виконати практично на будь-який автомийці. Віск убезпечить лакофарбове покриття автомобіля від зовнішніх факторів навколишнього середовища, особливо від солі і різного роду хімії, які широко використовуються комунальними службами в зимовий період. Взимку, не зайвим буде, час від часу, навідуватися на мийку і омивати авто від перерахованих вище солі, піску, хімікатів і т.д. Так як все це прискорює процес корозії кузова і металевих елементів автомобіля.

Інші поради на зимовий період

Не забудьте замінити рідину в бачку склоомивача на зимову. В холоду, піднімайте двірники, щоб вони не примерзали до скла автомобіля.

Намагайтеся тримати рівень палива в баку на рівні вище середнього. Таким чином у вас зменшується ризик утворення конденсату на стінках паливного бака і трубках паливопроводу.

Обов’язково використовуйте антифриз для охолодження двигуна.

Возите з собою набір автомобіліста. У нього повинні входити: дроти “прикурювання”, буксирувальний трос, скребок, щітка, лопата, рідина від замерзання автомобільних замків. Маючи подібний набір у себе в авто, ви не будите взяті зненацька, можливими, зимовими несподіванками, а також зможете прийти на допомогу іншим автомобілістам, що безсумнівно буде для вас тільки плюсом.