Подовження та вкорочування, заміна труби карданних валів

Подовження та вкорочування, заміна труби карданних валів

Карданний вал – досить складний технічний елемент будь-якого автомобіля. Він повинен чітко підходити як за моделлю авто, так і за експлуатаційними характеристиками. Але трапляються випадки, що з якихось причин необхідно зробити подовження або вкорочування карданного валу. Зміна довжини деталі із заміною труби – одна із послуг, яку виконують у сервісі РемКардан.

 • Удлинение и укорачивание карданов
 • иконка ремонта

  Подовження та вкорочування в РемКардан

  Фахівці компанії змінюють довжину карданних валів за доступними цінами. Для подовження та вкорочування використовуються високоякісні витратні матеріали, а точна спайка елементів дозволяє карданному валу поводитись як одне ціле.

  Наша компанія має величезний досвід зміни розмірів карданних валів. Звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені, що в результаті отримаєте якісну деталь авто. Після робіт проводиться високоточне балансування, щоб усунути дисбаланс карданного валу.

 • иконка аналитики

  Коли потрібна зміна кардану?

  Зазвичай зміна довжини кардану із заміною труби необхідна після встановлення нової коробки передач, роздавальної коробки та всілякої модернізації авто. Особливо це актуально для власників позашляховиків, які всіляко покращують свої автомобілі, встановлюючи редуктори чи мости з інших машин.

  Так само, укорочування або подовження деталі може бути необхідним, якщо ви придбали якийсь ексклюзивний автомобіль, на якому стоїть нестандартний карданний вал, наприклад, ретро. У всіх цих випадках відстань від вихідного валу коробки до приймального фланця заднього моста може змінитися.

 • иконка настроек

  Особливості виконання послуги

  Технологія подовження та вкорочування кардана має свої особливості. Подовжити його можна як із повною заміною труби, так і з виготовленням перехідної втулки. Як подовження, так і вкорочування карданних валів передбачає виконання токарних та зварювальних робіт, включаючи виготовлення перехідника.

  Токар виготовляє перехідну втулку потрібного діаметра, а зварювальник відрізає по шву частину труби, якщо клієнт хоче її вкоротити, або подовжує кардан за допомогою виготовленого перехідника. Перехідна втулка запресовується у вал і прихоплюється точковим зварюванням.

Ціна на ремонт карданного валу

Найменування послугиЦіна
Діагностика карданного валуБезкоштовно
Заміна фланця карданаВід 400 грн
Заміна хрестовинВід 300 грн
Балансування карданного валуВід 500 грн
Заміна шруса карданаВід 300 грн

Дізнайтеся точну вартість та термін ремонту Вашого авто

Залишіть заявку і наш менеджер зателефонує протягом 5-ти хвилин