Заміна хрестовини карданного валу

Заміна хрестовини карданного валу

Заміна хрестовини карданного валу найчастіша операція, яку доводиться виконувати у процесі ремонту карданів. Експлуатація карданного валу з несправною хрестовиною багаторазово збільшує зношування інших деталей кардану, а також сальників і підшипників у коробці, роздатці, редукторі або мосту. Відбувається протікання мастила та інші руйнування в механізмах. Тому дуже важливо виявити несправну хрестовину на початковому етапі, доки не зруйнувався голчастий підшипник. Чим раніше буде проведена заміна, тим менша ймовірність пошкоджень інших вузлів та агрегатів і як наслідок дешевше ремонт.

 • Хрестовины кардана
 • иконка настроек

  Заміна хрестовини в РемКардан

  Якщо Вам потрібна якісна та оперативна заміна хрестовини карданного валу в Києві та області – звертайтеся до РемКардану. Компанія здійснює заміну хрестовин карданів для будь-яких видів автомобілів. Ремонт карданних валів виконується на сучасному європейському обладнанні з використанням професійних інструментів.

  Звертаючись до нас, клієнти можуть бути впевнені у професійному та оперативному ремонті. Ми використовуємо тільки якісні та вже перевірені на досвіді комплектуючі та запчастини. Наші фахівці підберуть найбільш підходящий для Вашого авто варіант хрестовини та зроблять її заміну. На всі види робіт надається гарантія!

 • иконка ремонта

  Визначення та причини поломки

  Найбільш очевидною ознакою є вібрація всього кузова автомобіля при поворотах або розворотах. Також може з’являтися якийсь стукіт під час початку руху, при зміні режиму їзди або під час перемикання швидкості. Ці особливості можуть проявляти себе не завжди, а у певних ситуаціях.

  Щоб хрестовина служила довше важлива манера їзди, наскільки водій акуратний у керуванні своїм транспортним засобом. Досить багато залежить від якості доріг, це надає великі навантаження на ходову частину автомобіля, особливо якщо рух пересіченою місцевістю.

  Дорожній пил і бруд, вода, що потрапляє на механізми автомобіля, так само несприятливо впливають на довговічність роботи хрестовини. Потрібно обов’язково проводити її регулярну діагностику, щоби не доводити до поломки.

 • иконка аналитики

  Етапи заміни

  Спочатку хрестовина оглядається візуально, щоб оцінити її цілісність. Ретельно перевіряється фланець та вал — між ними не повинно бути люфту. Якщо він присутній, це явне свідчення зносу.

  У ході ремонту проводиться випресовування хрестовини кардана. Перед цим потрібно помітити розташування деталей. Вилки та стопорні кільця повинні бути встановлені в такому самому розташуванні. Це необхідно для наступного правильного збирання.

  Перед встановленням нової або відремонтованої деталі потрібно очистити кріплення від іржі та бруду. Деталь ретельно заправляється мастилом, змащується трохи підшипник. Важливо суворо дотримуватися технології складання!

Ціна на ремонт карданного валу

Найменування послугиЦіна
Заміна підвісного підшипникаВід 300 грн
Балансування карданного валуВід 500 грн
Заміна шруса карданаВід 300 грн
Діагностика карданного валуБезкоштовно
Заміна шліців і комплекту під опоруВід 400 грн

Дізнайтеся точну вартість та термін ремонту Вашого авто

Залишіть заявку і наш менеджер зателефонує протягом 5-ти хвилин