Ремонт карданного валу Hyundai H1

Логотип Hyundai
Ремонт карданного валу Hyundai H1
 • Hyundai H-1 GRAND STAREX не можна назвати дуже популярним авто на наших просторах, таким як VW Transporter або Mercedes Vito, але свою аудиторію він заслужено завоював. Як і всі автомобілі цього класу, Хюндай Н1 найчастіше експлуатується з комерційною метою. Це перевезення пасажирів чи перевезення вантажів для вантажних версій цього мінівена, що передбачає подолання великих відстаней. Така експлуатація, ще й за умов наших доріг, позначається на технічному стані автомобіля і часто доводиться робити ремонт карданного валу Hyundai H-1.

 • ремонт кардана Хюндай Н1

  Де відремонтувати кардан Хюндай H-1?

  Незважаючи на певну рідкість Hyundai H-1 на наших дорогах, підприємство РемКардан має багатий досвід ремонту карданного валу даного автомобіля. Якщо в процесі експлуатації авто Ви стали відчувати вібрацію (як правило, на певних передачах КП), чуєте сторонні звуки, шуми, свист, скрегіт, все це є першими ознаками несправності карданного валу та деталей його конструкції.

  Для проведення діагностики та виявлення точної причини несправності Вам слід звернутися до фахівців з ремонту карданних валів – компанії RemKardan.

 • Балансування карданного валу Hyundai

  Варто зауважити, що важливою складовою успішного ремонту кардану є правильне балансування! Це дуже важлива операція, якою багато сервісів з ремонту карданів нехтують, через свій непрофесіоналізм або банальну відсутність необхідного обладнання. Без правильного балансування неможливий якісний ремонт кардана Хюндай Н1! На базі нашого підприємства знаходиться професійне обладнання та одні з найдосвідченіших майстрів на території Києва та України.

  Клієнти компанії можуть бути впевнені у високій якості роботи і в тому, що кардан автомобіля прослужить ще довгий час. Сервіс проводить ремонт та балансування карданного валу для моделей Hyndai H-1 будь-якої генерації та року випуску. На всі види робіт надаємо гарантію!

 • Услуги автосервиса РемКардан
  service-icon.png

  Послуги автосервісу «РемКардан»:

  1. Виготовлення кардану будь-якого типу.
  2. Заміна підвісного підшипника.
  3. Діагностика карданного валу.
  4. Подовження, вкорочування та заміна труби.
  5. Заміна шліців та комплекту під опору.
  6. Відновлення вушок вилки кардана.
  7. Балансування з точністю до грама.
  8. Заміна хрестовин, у т. ч. нерозбірних.

Ціна на Ремонт карданного валу Hyundai H1

НАЗВА ПОСЛУГИЦіна
Діагностика карданного валуБезкоштовно
Балансування карданаВід 600 грн.
Заміна хрестовинВід 450 грн.
Виготовлення карданних валівВід 500 грн.
Заміна підвісного підшипникаВід 400 грн.
Заміна фланця карданаВід 450 грн.
Відновлення вушок вилкиВід 250 грн.
Заміна шрусу карданаВід 450 грн.

Дізнайтеся точну вартість та термін ремонту Вашого авто

Залишіть заявку і наш менеджер зателефонує протягом 5-ти хвилин