Mercedes-Benz Vito – перше покоління комерційних мінівенів / мікроавтобусів серії Mercedes-Benz Vito німецького автомобілебудівного концерну Daimler AG. Прийшов на зміну транспортних засобів серії Mercedes-Benz MB100. Автомобіль був запущений в серійне виробництво в 1995 році. Виробництво було налагоджено на заводі в місті Віторія-Гастейс, Іспанія.

У 1999 році в лінійці мінівенів відбулися деякі зміни як в дизайні екстер’єру та інтер’єру, так і в модельному ряду двигунів. Зокрема видозмінилися ґрати радіатора і бічні спідниці, рейлінги, а також бампери і дверні ручки, які пофарбували в колір кузова. Збільшився пакет обладнання, доступного для установки на замовлення. Крім заводської версії різними компаніями були представлені власні розробки на базі W638.

У 2003 році виробництво було завершено і серію змінило друге покоління в особі серії Mercedes-Benz W639, що зберегла назву Vito, в той час як більш легкий V-клас був перейменований в Viano.

 

Наше підприємство Ремкардан – проводить ремонт і балансування карданного валу для моделей Mercedes Vito будь генерації і року випуску. На всі види робіт надаємо гарантію!

Потрібен ремонт?

Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами

Зворотній дзвінок

Дякуємо

Наш менеджер зв'яжеться з
Вами в найближчий час