Volkswagen Touareg – середньорозмірний кросовер компанії Volkswagen, проводиться з 2002 року. В даний час автомобіль випускають на заводі Volkswagen в Братиславі і Калузі. Touareg став третім позашляховиком в історії марки після Volkswagen Тур 82 (Kübelwagen) і Volkswagen Iltis.

Незважаючи на досить надійну і посилену конструкцію карданного валу, кардан Туарега, все ж, не позбавлений слабких місць. Через досить великої маси автомобіля підвісний підшипник кардана схильний високому навантаженні і саме він, найчастіше приходить в непридатність. Також, досить часто в карданном валі Volkswagen Touareg спостерігається проблема з хрестовинами. Якщо Ви, під час руху чуєте стуки, скрегіт, гул, відчуваєте биття або вібрацію, це перша ознака перевірити карданний вал Вашого авто в спеціалізованому сервісі. На щастя, на даний момент, більшість випадків проблем з карданом можна вирішити і не викликають особливих труднощів, принаймні у наших фахівців.

Сервіс з ремонту карданів Фольксваген Туарег

За наш довгий робочий стаж, ми здійснили успішний ремонт близько сотні карданів Volkswagen Touareg різних генерацій і модифікацій. На нашому підприємстві, в наявності, завжди знаходяться запчастини перевірених брендів для кардана Туарега, що дозволяє нам здійснювати ремонт в найкоротші терміни, з гарантією.

Варто також зауважити, що важливою складовою успішного ремонту кардана є правильна балансування! Це дуже важлива процедура, якої багато сервісів по ремонту карданів нехтують, в силу свого не професіоналізму чи банальну відсутність необхідного обладнання. Без правильної балансування – неможливий правильний і якісний ремонт кардана! На базі нашого підприємства знаходиться професійне обладнання та, без перебільшення, одні з найбільш досвідчених майстрів на території СНД. Звертаючись в наш сервіс Ремкардан, Ви можете бути впевнені у високій якості роботи і в тому, що кардан Вашого автомобіля прослужить Вам ще довгий час.

Ремонт карданних валів Volkswagen Touareg

Наше підприємство Ремкардан – проводить ремонт і балансування карданного валу для моделей Volkswagen Toureg будь генерації і року випуску. На всі види робіт надаємо гарантію!

Потрібен ремонт?

Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами
1 Звезда 2 Звезды 3 Звезды 4 Звезды 5 Звезды
Середня оцінка 4.74 з 134 учасників

Зворотній дзвінок

elips

Дякуємо

Наш менеджер зв'яжеться з
Вами в найближчий час