КамАЗ – одне з найпопулярніших творів радянського автопрому. Відрізняється хорошою прохідністю, простотою ремонту (на увазі мінімальної присутності електроніки), витривалістю. У той же час, рівень комфорту і якість збірки залишають бажати кращого. Але, в цьому автомобілі це далеко не найголовніші речі. Що ж стосується карданного валу КамАЗа, то час від часу він потребує ремонту і якісної балансування. Високі навантаження (і дуже часто перевантаження) вантажівки, несприятливі дорожні умови (спираючись на наші реалії), все це впливає на стан кардана.

Ремонт кардану КамАЗ

Сервіс з ремонту карданів Камаз

Багато людей нехтують зверненням в професійний сервіс, намагаючись вирішити проблему з карданним валом у, так званих, «гаражних» фахівців, або просто не звертають на проблему увагу. Як перший так і другий варіант тільки погіршить стан карданного валу Вашого авто. У випадку з гаражним ремонтом Ви дуже ризикуєте отримати невтішний, для Вас, результат ремонту. Багато майстрів в таких сервісах, звичайно ж можуть володіти теоретичними і практичними знаннями, і навіть мати успішний досвід ремонту, але, будь-який вид ремонту кардана, або заміна його деталей, повинен бути закріплений балансуванням, а балансування неможливе без наявності спеціального обладнання, якого, частіше всього немає у подібного роду фахівців (в силу його високої вартості).

Балансування – заключний етап ремонту

Балансування – це фінішний етап ремонту карданного валу і без нього, вся процедура ремонту є незавершеною. Балансування усуває дисбаланс в рухомих деталях вала, забезпечуючи комфорт при русі, надійність і безпеку деталей кардана. Тому, звертаючись до непрофесійних сервісів, Ви звичайно заплатите менше, але як мінумум, не вирішите проблему, а швидше за все погіршите стан кардана Вашого авто. На своєму досвіді ми вже досить багато раз виправляли роботи подібних майстрів, тому дуже рекомендуємо Вам звертатися тільки в перевірені і спеціалізовані сервіси.

Наше підприємство РемКардан – проводить ремонт і балансування карданного валу для моделей КамАЗ будь-якої генерації і року випуску. На всі види робіт надаємо гарантію! Ви можете бути абсолютно впевнені у високій якості виконаної роботи і в тому, що карданний вал Вашого авто прослужить Вам ще довгий час. 

Потрібен ремонт?

Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами