Лінійка автомобілів, що випускаються включає сідельні тягачі, бортові, середньотонажні низькорамні автомобілі, самоскиди, лісовози, сортиментовози, автомобілі підвищеної прохідності, автомобілі-шасі під комплектацію всілякого спецобладнання і установок. Колісні формули названої вище автотехніки представлені варіантами: 4х2, 4х4, 6х4, 6х6. Всього МАЗ випускає більше 250 модифікацій автомобілів, понад 60 модифікацій причіпної техніки, понад п’ятдесят модифікацій автобусів. Завод в масовим виробництві освоїв шість поколінь важких вантажівок.

Причіпна техніка МАЗ

До теперішнього часу завод виробляє і причіпний склад. Це дозволяє розробляти і виробляти тягачі, повністю уніфіковані з напівпричепами, а бортові автомобілі – з причепами. Причіпна техніка (одно-, дво-, тривісна) може бути обладнана тентованими, жорсткими і ізотермічними кузовами; причепи-шасі застосовуються під установку різного спецобладнання. Налагоджено виробництво причепів до самоскидів з двосторонньої розвантаженням. Філією заводу «Белавтопріцеп» випускаються також і причепи до легкових автомобілів.

Ремонт карданного валу МАЗ

Підприємство з ремонту карданів МАЗ

Наше підприємство Ремкардан – проводить ремонт і балансування карданного валу для моделей МАЗ будь генерації і року випуску. На всі види робіт надаємо гарантію!

Потрібен ремонт?

Залишіть заявку, і наш менеджер зв'яжеться з вами