Виготовлення карданних валів

Виготовлення карданних валів

Технологія виготовлення карданних валів суттєво відрізняється від ремонту та є досить складною операцією. На сьогоднішній день не багато майстерень можуть виконати подібні роботи з урахуванням усіх технічних та експлуатаційних вимог. Поломка деталей карданного валу призводить до неможливості використання транспортного засобу, а придбання нових, як правило, пов’язане із значними фінансовими витратами. Більше того, для деяких застарілих моделей авто такі запчастини вже не випускаються. В цьому випадку не обійтися без звернення до спеціалізованого автосервісу.

 • Ремонт кардана в Ремкардан
 • иконка ремонта

  Виробництво в РемКардан

  Компанія РемКардан спеціалізується на виробництві карданних валів. Довіряючи цю роботу професіоналам, ви можете бути впевнені у високій якості виготовленої продукції. Роботи з виготовлення карданів виконуються на сертифікованому обладнанні під пильним наглядом технологів з обов’язковим фінішним балансуванням карданного валу на стенді.

  У більшості випадків ми виготовляємо кардан, що точно повторює оригінал. Також, за узгодженням із замовником ми можемо змінити конструкцію карданної передачі. Створити зразок, який за своїми експлуатаційними характеристиками перевершуватиме оригінал. Накопичений досвід дозволяє покращувати заводську конструкцію карданного валу, посилюючи слабкі елементи, запобігаючи передчасній поломці.

 • иконка настроек

  Переваги виготовлення на замовлення

  Ми успішно здійснюємо виробництво карданних валів на замовлення для всіх видів авто. Звертаючись до нас, клієнти отримують наступні переваги:

  • повна конструктивна сумісність нових вузлів;
  • індивідуальне виготовлення на замовлення під кожний транспортний засіб;
  • виробництво як за своїми зразками, так і за кресленнями замовника;
  • швидка доставка по Києву та Україні
  • конкурентоспроможна вартість;
  • гарантія на вироби.
 • иконка аналитики

  Складність виготовлення та вартість

  Виготовлення валів, незважаючи на те, що конструкційно всі вони дуже схожі, у нас ніколи не ведеться за єдиними параметрами. У кожному конкретному випадку підбираються оптимальні розміри та властивості деталей, які найкраще поєднуються з конкретними характеристиками машини, що обслуговується. Це потрібно, щоб звести інерційний дисбаланс до розрахункового мінімуму.

  Щодо вартості виготовлення, то її важко назвати високою. Ми з перших днів намагаємося тримати ціни на послуги з виготовлення карданів у середній групі, тим самим зробивши їх доступними для максимально широкого кола клієнтів. Кола, в якому будемо раді бачити і вас!

Ціна на ремонт карданного валу

Найменування послугиЦіна
Діагностика карданного валуБезкоштовно
Заміна хрестовини карданаВід 300 грн
Заміна шліців та комплекта під опоруВід 400 грн
Балансування карданного валуВід 500 грн
Заміна шруса карданаВід 300 грн

Дізнайтеся точну вартість та термін ремонту Вашого авто

Залишіть заявку і наш менеджер зателефонує протягом 5-ти хвилин