Заміна хрестовини кардана керма

Заміна хрестовини кардана керма

Хрестовина валу керма – це важливий елемент автомобіля, від якого залежить керованість транспортного засобу. Швидка їзда поганими дорогами, висока швидкість руху стають причинами багатьох поломок валу. Найчастіше виникають проблеми з шарнірами. У такому випадку потрібна заміна рульової хрестовини. Також заміна хрестовини рульового карданчика рекомендується для авто, чий пробіг понад 100 тис. кілометрів.

 • Замена крестовины рулевого кардана
 • иконка настроек

  Де можуть виконати ремонт?

  Заміна хрестовини валу керма допустима лише за умов сучасної майстерні, якою є “РемКардан”. Досвідчені фахівці виконують ремонт швидко та якісно. Ми проводимо ретельну діагностику, визначаємо можливість зробити ремонт хрестовин чи встановити нові. Найчастіше оптимальним рішенням буде заміна хрестовини кермувального валу цілком, що стане запорукою тривалої безпечної та комфортної їзди без додаткового обслуговування.

  Звертаючись до нашого сервісу, Ви зможете заощадити час. Сучасне обладнання та наявність власного складу деталей дозволяють виконати роботу в найкоротший термін. Працюємо з різними моделями автомобілів. Зв’яжіться з автосервісом будь-яким зручним способом – зателефонуйте за наданим номером контактного телефону або замовте зворотний дзвінок для запису на ремонт.

 • иконка ремонта

  Ознаки несправності хрестовини керма

  Зрозуміти, що потрібна заміна хрестовини кермового кардана, допоможуть клацання, відчуття «закушування» та нерівномірне зусилля при повороті керма. Особливо часто це проявляється в нижній хрестовині карданчика, тієї, яка з’єднується з рейкою або редуктором.

  До ознак несправності кермової системи можна віднести:

  • важке обертання керма;
  • клацання при поворотах;
  • відчувається люфт кермового диска;
  • скрегіт на нерівних дорогах;
  • невчасна реакція коліс на рульове обертання;
  • гул і постукування з биттям керма;
  • нерівномірне обертання колеса.
 • иконка аналитики

  Особливості заміни хрестовини

  Процедура заміни хрестовини рульового валу досить копітка – до запчастини дуже складно дістатися. Так як знаходиться вона в середині підкапотного простору в районі двигуна і доступ до неї зверху перекритий різним навісним обладнанням двигуна, а знизу – елементами підвіски кермового управління авто. Роботи виконуються безпосередньо в салоні – демонтаж кермового колеса та колонки, а також під машиною – демонтаж коліс, при необхідності зняття рейки.

  Самостійно проводити заміну хрестовини керма не рекомендується, так як можна завдати ще більшої шкоди рульовій передачі. І якщо у вітчизняних авто пристрій має нескладну конструкцію, то з імпортними автомобілями все може бути набагато складнішим. Тому краще не ризикувати та довірити послуги з ремонту кермової системи майстрам.

Ціна на ремонт карданного валу

Найменування послугиЦіна
Заміна фланця кардануВід 300 грн
Балансування карданного валуВід 500 грн
Відновлення вушок вилкиВід 400 грн
Виготовлення карданних валівВід 400 грн
Діагностика карданного валуБезкоштовно

Дізнайтеся точну вартість та термін ремонту Вашого авто

Залишіть заявку і наш менеджер зателефонує протягом 5-ти хвилин