Заміна вилки карданного валу

Заміна вилки карданного валу

Одним із видів ремонтних робіт при поломках карданного механізму є заміна вилок карданного валу. Причина появи несправності карданної вилки обумовлюється тим, що хрестовини разом із посадковими місцями зазнають великих навантажень. Тоді деталі розбиваються та деформуються. Зазвичай причиною поломок стають неякісне покриття доріг та використання високої швидкості під час руху.

 • Замена вилки кардана
 • иконка настроек

  Де замінити вилку кардана?

  Самостійно проводити заміну вилки карданного валу не рекомендується, так як потрібна наявність професійного обладнання. Неправильно виконані роботи можуть призвести до необхідності встановлення нового вузла та додаткових витрат. Надійніше та безпечніше приїхати в автомобільний сервіс «РемКардан», де фахівці швидко поміняють вилку карданного валу та нададуть гарантію на виконані роботи.

  Для наших клієнтів передбачено:

  • безкоштовна діагностика;
  • можливість швидкого ремонту в день звернення;
  • прийнятні ціни;
  • надсилання деталей на ремонт службами доставки.
 • иконка ремонта

  Ознаки несправності механізму

  Коли карданний вал несправний, здатність керувати автомобілем буде порушено. Є кілька ознак того, що проблема може полягати у вилці кардана:

  • При керуванні автомобілем відчувається вібрація, що йде з-під нього. Це перший симптом проблем із приводним валом, що викликається зношеними втулками.
  • Шум та сторонні звуки в днищі авто. Проблема може полягати якраз у зношеній вилці.
  • Якщо під час їзди чути скрип, який доноситься з-під автомобіля, це теж говорить про несправність вузла.

  При виявленні подібних ознак поломки слід негайно записатися на діагностику авто в спеціалізований сервіс.

 • иконка аналитики

  Правильний підбір вилки

  Підбір деталі для заміни здійснюється з урахуванням діаметра стакану хрестовини. Зазначимо, що тут важливо чітко все дотримуватись, оскільки різниця навіть у 0,2 мм може мати суттєве значення. Наступний параметр, на який потрібно звернути увагу, це висота, яка вимірюється від зварного шва. Від цього залежатиме максимальний кут обертання карданного валу. Що стосується посадкового діаметра, то за потреби на токарному верстаті його можна легко змінити до потрібного розміру.

  Якщо ви звернетеся до нашої компанії, то труднощів із вибором необхідної деталі не виникне. Майстри підберуть деталь з урахуванням усіх необхідних вимог, після чого буде проведено заміну вилок кардану на вашому автомобілі.

Ціна на ремонт карданного валу

Найменування послугиЦіна
Виготовлення карданного валуВід 400 грн
БалансуванняВід 500 грн
Відновлення вушок вилкиВід 400 грн
Заміна хрестовини кардана кермаВід 200 грн
Діагностика карданного валуБезкоштовно

Дізнайтеся точну вартість та термін ремонту Вашого авто

Залишіть заявку і наш менеджер зателефонує протягом 5-ти хвилин