Декабря

Попередні потуги на інших іменитих точках, куди возили балансувати офіціали після заміни хрестовин були невдалими.
Моя машина їздить по автобанах в Європі і найменша вібрація неприпустима в принципі.
Зробили добре, швидко.
Один мінус. Я сам інженер за освітою. Хотів подивитися на процес, але вигнали з боксу і замкнулися зсередини.

Олексій

авто: Вито W639

Декабря

Міняв хрестовину з балансуванням в Мицик L 200 на Каунаська 3. Сказали, що буде готовий завтра. Попросив зробити терміново, на завтра ніяк не влаштовувало. Пішли на зустріч, зробили швидше ніж очікував і за швидкість нічого не взяли. Кардан повернули як новий. Якість бездоганне. Спасибі Майстрам. Хороші люди)

Андрій

авто: L 200

Декабря

У нетрях парку Дружби народів сіл днищем на гострий камінь, пошкодив опорний підшипник і погнув кронштейн. Карданний вал заявлений виробником як нерозбірний, тому переживав за якість роботи. Хлопці все професійно зробили, красиво завальцевать, плюс кронштейн підшипника «підрихтували» кувалдою за безкоштовно. Разом із заміною хрестовин і балансуванням вала вийшло десь 350 дол. – недешево, але цілком середньоринкові. До якості роботи ніяких питань після 5 тис. Пробігу. Всім рекомендую!

Дмитро

авто: Honda HR-V

3 Червня 2020

Обірвався підвісний на VW Touareg, звернувся в сервіс (не в цей!) Щоб замінили, замінили і накосячілі !!!! Гаразд підвісний не з кращих поставили, так після складання вібрація при русі по кузову пішла … Був засмучений … .Але порекомендували звернутися на СТО Ремкардан. Привіз кардан на СТО.Мастера подивилися оцінили і показали всі недоліки і косяки раннього ремонта.Вердікт: І не такі косяки усували …. .Предложілі як варіант (був в наявності такої ж) обміняти на вже готовий і відремонтований кардан, щоб не чекати ремонта.Оплатіл тільки роботу і расх.матеріали за своїм кардану.Работой, ціною і ставленням до клієнта залишився задоволеним. 

Сергій

авто: VW Touareg

29 Травня 2021

Приганял из штатов машину. В процессе доставки погрузчик погнул кардан, так что ездит было невозможно. Обратился к ребятам, заменили трубу кардана, оставив родные крестовины и фланцы, которые были в отличном состоянии (хотя на другом сервисе начали рассказывать, что нужно менять все). Сделали все быстро, по деньгам приемлимо.

Максим Ford

авто: Ford Explorer

Прокоментувати

Оцінка сервісу