підприємство ремкардан

Ремонт карданних валів, всіх типів автомобилів і сільгосптехніки

Протягом багатьох років є одним з лідерів у галузі виготовлення та ремонту карданних валів у Києві, та України.

Швидко.
Якісно.
З гарантією.

Доставка по Києву і Україні

Безкоштовно

Професійний і якісний ремонт карданного валу

 

Наша компанія "Ремкардан", протягом багатьох років є одним з лідерів у галузі виготовлення і ремонту карданних валів у Києві, і України в цілому. Багаторічний досвід, висококваліфіковані співробітники і відповідальний підхід до роботи, дозволяють нам з упевненістю заявляти, що в нашій справі - ми одні з кращих!

Ремонт карданного валу - це складний і трудомісткий процес, який вимагає наявності професійного обладнання та досвідченого майстра. На базі нашого підприємства знаходиться високоякісне, професійне обладнання та досвідчені майстри, що дозволяє нам здійснювати якісний ремонт карданів в найкоротший термін.

 

Наші переваги

Ми володіємо багаторічним досвідом роботи і з упевненістю можемо заявити, що кращі в своїй справі

Безкоштовна доставка по Україні!

У нас краще співвідношення ціни і якості серед інших підприємств, що займаються ремонтом карданних валів в Києві і Україні

Для наших постійних клієнтів ми надаємо знижки

Здійснюємо ремонт і балансування карданних валів всіх видів і марок легкових, вантажних автомобілів, а також сільгосптехніки

Ми надаємо гарантію на всі види робіт!

Наш колектив – це команда висококваліфікованих, досвідчених і відповідальних працівників

Тільки на нашому сайті Ви можете отримати он-лайн консультацію наших фахівців.
Для цього просто перейдіть сюди

Як ми працюємо

01

Зателефонуйте нам, і наш менеджер проконсультує по усім додатковими питаннями

02

Привозите нам карданний вал, або приїжджаєте до нас, і ми знімемо його з автомобіля, або надішліть нам його службою доставки

03

Наші фахівці оглядають деталь, дають свою оцінку і пропонують можливі варіанти ремонту

04

Робота по ремонту кардана займає від 1 до 3 робочих днів

05

Ми повідомляємо Вам про виконану роботу

06

Ви забираєте готовий кардан. Також ми можемо встановити його на Ваш автомобіль або переслати Вам його службою доставки

Відгуки про нас

Декабря

Попередні потуги на інших іменитих точках, куди возили балансувати офіціали після заміни хрестовин були невдалими.
Моя машина їздить по автобанах в Європі і найменша вібрація неприпустима в принципі.
Зробили добре, швидко.
Один мінус. Я сам інженер за освітою. Хотів подивитися на процес, але вигнали з боксу і замкнулися зсередини.

Олексій

авто: Вито W639

Декабря

Міняв хрестовину з балансуванням в Мицик L 200 на Каунаська 3. Сказали, що буде готовий завтра. Попросив зробити терміново, на завтра ніяк не влаштовувало. Пішли на зустріч, зробили швидше ніж очікував і за швидкість нічого не взяли. Кардан повернули як новий. Якість бездоганне. Спасибі Майстрам. Хороші люди)

Андрій

авто: L 200

Декабря

У нетрях парку Дружби народів сіл днищем на гострий камінь, пошкодив опорний підшипник і погнув кронштейн. Карданний вал заявлений виробником як нерозбірний, тому переживав за якість роботи. Хлопці все професійно зробили, красиво завальцевать, плюс кронштейн підшипника «підрихтували» кувалдою за безкоштовно. Разом із заміною хрестовин і балансуванням вала вийшло десь 350 дол. – недешево, але цілком середньоринкові. До якості роботи ніяких питань після 5 тис. Пробігу. Всім рекомендую!

Дмитро

авто: Honda HR-V

3 Червня 2020

Обірвався підвісний на VW Touareg, звернувся в сервіс (не в цей!) Щоб замінили, замінили і накосячілі !!!! Гаразд підвісний не з кращих поставили, так після складання вібрація при русі по кузову пішла … Був засмучений … .Але порекомендували звернутися на СТО Ремкардан. Привіз кардан на СТО.Мастера подивилися оцінили і показали всі недоліки і косяки раннього ремонта.Вердікт: І не такі косяки усували …. .Предложілі як варіант (був в наявності такої ж) обміняти на вже готовий і відремонтований кардан, щоб не чекати ремонта.Оплатіл тільки роботу і расх.матеріали за своїм кардану.Работой, ціною і ставленням до клієнта залишився задоволеним. 

Сергій

авто: VW Touareg

29 Травня 2021

Приганял из штатов машину. В процессе доставки погрузчик погнул кардан, так что ездит было невозможно. Обратился к ребятам, заменили трубу кардана, оставив родные крестовины и фланцы, которые были в отличном состоянии (хотя на другом сервисе начали рассказывать, что нужно менять все). Сделали все быстро, по деньгам приемлимо.

Максим Ford

авто: Ford Explorer

Що таке карданний вал?

Карданний вал - це деталь, яка передає крутний момент від коробки передач до ведучих мостів автомобіля. Конструкція карданного валу складається з наступних елементів: вал, ковзаючі вилки, хрестовини, фланець вилок, деталі кріплення, ущільнювачів, а також ряду інших деталей, в залежності від конструкції. Виділяються такі види карданних валів:

  • двоопорні;
  • триопорні (зустрічаються на більшості автомобілів);
  • чотирьоопорні (зазвичай, комплектують на деякі позашляховики);

Найважливішими деталями конструкції карданного валу вважаються хрестовина, шліцеве з'єднання і підвісний підшипник. Хрестовина карданного валу призначена для передачі обертального руху між двома з'єднаними валами, які розташовані під різними кутами по відношенню один до одного. Шліцеве з'єднання забезпечує зміну робочої довжини кардана під час роботи підвіски автомобіля, а підвісний підшипник фіксує і підтримує положення вала.

Як визначити несправність карданного валу?

Виявити несправність кардана (або деталей його конструкції) і встановити її причину, може лише досвідчений майстер при детальному огляді. Але, існує ряд факторів, які можуть вказувати на можливість поломки, а саме:

  • Стуки, шуми, важкі удари після включення КПП і при початку руху;
  • Звук скреготу по металу під час руху автомобіля;
  • Вібрація автомобіля під час руху, як правило, в певному діапазоні швидкості;
  • Виючий, свистячий звук під час руху;

Найважливішими деталями конструкції карданного валу вважаються хрестовина, шліцеве з'єднання і підвісний підшипник. Хрестовина карданного валу призначена для передачі обертального руху між двома з'єднаними валами, які розташовані під різними кутами по відношенню один до одного. Шліцеве з'єднання забезпечує зміна робочої довжини кардана під час роботи підвіски автомобіля, а підвісний підшипник фіксує і підтримує положення вала.

Ми робимо правильне балансування карданного валу!

Балансування карданного валу є обов'язковою процедурою після ремонту кардана, якою багато хто нехтує. Балансування необхідне для того, щоб усунути дисбаланс в конструкції валу. Дисбаланс призводить до вібрації автомобіля, що прискорює знос його деталей, а також негативно позначається на комфорті при пересуванні. Компанія "Ремкардан" робить якісне і надійне балансування карданних валів у Києві.
Надаємо гарантію! ремонт кардана Київ, ремонт кардана Харків, ремонт кардана Львів, ремонт кардана Дніпро, ремонт кардана Херсон, ремонт кардана Одеса, ремонт кардана Чернігів, ремонт кардана Житомир, ремонт кардана Запоріжжя, ремонт кардана Черкаси, ремонт кардана Тернопіль, ремонт кардана Ужгород, ремонт кардана Кропивницький, ремонт кардана Біла Церква, ремонт кардана Умань, ремонт кардана Вінниця

Зворотній дзвінок

Дякуємо

Наш менеджер зв'яжеться з
Вами в найближчий час