підприємство ремкардан

Ремонт карданних валів, всіх типів автомобилів і сільгосптехніки

Протягом 5 років є одним з лідерів у галузі виготовлення та ремонту карданних валів у Києві, та України.

Швидко.
Якісно.
З гарантією.

Доставка по Києву і Україні

Безкоштовно

Професійний і якісний ремонт карданного валу

 

Наша компанія "Ремкардан", протягом 5 років є одним з лідерів в галузі виготовлення і ремонту карданних валів в Києві, і України в цілому. Багаторічний досвід, висококваліфіковані співробітники і відповідальний підхід до роботи дозволяють нам з упевненістю заявляти, що в нашій справі - ми одні з кращих!

Ремонт карданного валу - це складний і трудомісткий процес, який вимагає наявності професійного обладнання та досвідченого майстра. На базі нашого підприємства знаходиться високоякісне, професійне обладнання та досвідчені майстри, що дозволяє нам здійснювати якісний ремонт карданів в найкоротші терміни.

 

Наші переваги

Ми володіємо багаторічним досвідом роботи і з упевненістю можемо заявити, що кращі в своїй справі

Безкоштовна доставка по Україні!

У нас краще співвідношення ціни і якості серед інших підприємств, що займаються ремонтом карданних валів в Києві і Україні

Для наших постійних клієнтів ми надаємо знижки

Здійснюємо ремонт і балансування карданних валів всіх видів і марок легкових, вантажних автомобілів, а також сільгосптехніки

Ми надаємо гарантію на всі види робіт!

Наш колектив – це команда висококваліфікованих, досвідчених і відповідальних працівників

Тільки на нашому сайті Ви можете отримати он-лайн консультацію наших фахівців.
Для цього просто перейдіть сюди

Як ми працюємо

01

Зателефонуйте нам, і наш менеджер проконсультує по усіма додатковими питаннями

02

Привозите нам карданний вал, або приїжджаєте до нас, і ми знімемо його з автомобіля, або надішліть нам його службою доставки

03

Наші фахівці оглядають деталь, дають свою оцінку і пропонують можливі варіанти ремонту

04

Робота по ремонту кардана займає від 1 до 3 робочих днів

05

Ми повідомляємо Вам про виконану роботу

06

Ви забираєте готовий кардан. Також ми можемо встановити його на Ваш автомобіль або переслати Вам його службою доставки

Відгуки про нас

Що таке карданний вал?

Карданний вал - це деталь, яка передає крутний момент від коробки передач до ведучих мостів автомобіля. Конструкція карданного валу складається з наступних елементів: вал, ковзаючі вилки, хрестовини, фланець вилок, деталей кріплення, ущільнювачів, а також ряду інших деталей, в залежності від конструкції. Виділяються такі види карданних валів:

  • двоопорні;
  • триколісні (зустрічаються на більшості автомобілів);
  • чотириколісні (зазвичай, комплектують на деякі позашляховики);

Найважливішими деталями конструкції карданного валу вважаються хрестовина, шлицевое з'єднання і підвісний підшипник. Хрестовина карданного валу призначена для передачі обертального руху між двома з'єднаними валами, які розташовані під різними кутами по відношенню один до одного. Шлицевое з'єднання забезпечує зміна робочої довжини кардана під час роботи підвіски автомобіля, а підвісний підшипник фіксує і підтримує положення вала.

Як визначити несправність карданного валу?

Виявити несправність кардана (або деталей його конструкції) і встановити її причину, може лише досвідчений майстер при детальному огляді. Але, існує ряд факторів, які можуть вказувати на можливість поломки, а саме:

  • Стуки, шуми, важкі удари після включення КПП і при початку руху;
  • Звук скреготу по металу під час руху автомобіля;
  • Вібрація автомобіля під час руху, як правило, в певному діапазоні швидкості;
  • Виючий, свистячий звук під час руху;

Найважливішими деталями конструкції карданного валу вважаються хрестовина, шлицевое з'єднання і підвісний підшипник. Хрестовина карданного валу призначена для передачі обертального руху між двома з'єднаними валами, які розташовані під різними кутами по відношенню один до одного. Шлицевое з'єднання забезпечує зміна робочої довжини кардана під час роботи підвіски автомобіля, а підвісний підшипник фіксує і підтримує положення вала.

Ми робимо правильне балансування карданного валу!

Балансування карданного валу є обов'язковою процедурою після ремонту кардана, якої багато хто нехтує. Балансування необхідна для того, щоб усунути дисбаланс в конструкції валу. Дисбаланс приводити до вібрації автомобіля, що прискорює знос його деталей, а також негативно позначається на комфорті при пересуванні. Компанія "Ремкардан" виробляти якісну і надійну балансування карданних валів в Києві.
Надаємо гарантію!

Зворотній дзвінок

Дякуємо

Наш менеджер зв'яжеться з
Вами в найближчий час